ZEBRANIA ORGANÓW WŁADZY I CZŁONKÓW KHKK - strona 2


31 styczeń 2016 - zebranie członków KHKK

W dniu 31 stycznia 2016 roku (niedziela) w MDK w Łaziskach Górnych odbyło się zebranie członków Klubu.

Tematy zebrania:
1. Podsumowanie ubiegłorocznej wystawy kanarków kształtnych zorganizowanej przez nasz Klub:
...a) mała ilośc ptaków zgłoszonych do konkursu przez wystawców, czego przyczyną w głównej mierze był termin zorganizowania wystawy, przesunięty z powodu wyborów do sejmu RP z października na koniec listopada. Dany nam do dyspozycji termin ponadto kolidował z innymi wystawami ptaków, co dodatkowo negatywnie wpłynęło na niską frekwencję ze strony wystawców. Dlatego zdecydowano odpowiednio wczesnie zarezerwowac i zarezerwowano termin tegorocznej wystawy na miesiąc październik,
...b) zauważono znacznie większe zainteresowanie członków Klubu pomocą przy organizacji wystawy, szczególnie podczas trwania konkursu i wystawy,
...c) w podsumowaniu dyskusji organizację ubiegłorocznej wystawy uznano za pozytywną.
2. Rozważano podjęcie na Walnym KHKK uchwały na podstawie której członkowie Klubu będą płacili mniejsze kolekcyjne niż hodowcy w Klubie nie zrzeszeni.
3. Zdecydowano zaproponowac na Walnym KHKK uchwałę w myśl której członkowie Klubu, którzy osiagnęli 75 rok życia bedą płacili połowę składki członkowskiej.
4. Zdecydowano o zaniechaniu podziału na konkursach ptaków organizowanych przez Klub na ptaki melaninowe, lipochromowe i szeki. Zastąpią je klasy stosowane w Klubie w poprzednich latach, zastosowany więc będzie z powrotem podział w poszczególnych rasach na kanarki intensywnie i nieintensywnie upierzone. Inny, bardziej rozbudowany będzie tylko podział kanarków rasy GLOSTER.
5.USTALONO TERMIN WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW KHKK NA DZIEŃ 21 LUTEGO 2016 ROKU. ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ W HALI MOSiR W ŁAZISKACH GÓRNYCH, ULICA OGRODOWA 50. ROZPOCZĘCIE WALNEGO ZEBRANIA O GODZINIE 12.00.
6.Ustalono datę trzeciego, dodatkowego terminu zamówienia na obrączki dla ptaków. Członków Klubu obowiązuje ostateczny termin 24.02.2016. Zamówienia należy składac do skarbnika KHKK, pana Alfreda Pawełczyka.

Obecni na zebraniu:
1. Zganiacz Henryk
2. Pawełczyk Alfred
3. Balcarek Tomasz
4. Jenczura Andrzej
5. Kościelniak Wojciech
6. Świerczek Adam
7. Krasoń Andrzej
8. Pasterny Henryk
9. Chłapek Mateusz
10.Kliczek Adam


Zebranie członków KHKK w dniu 11 października 2015 roku

Tematy zebrania Tematy zebrania: Na tym zebranie zakończono.

Posiedzenie Zarządu KHKK w dniu 06 września 2015

Tematy posiedzenia Tematy posiedzenia: Protokół z posiedzenia Zarządu oraz podjęte uchwały znajdują się w dziale DOKUMENTY.

Posiedzenie Zarządu KHKK w dniu 25 sierpnia 2015

Tematy posiedzenia: Protokół z posiedzenia Zarządu oraz podjęte uchwały znajdują się w dziale DOKUMENTY.
  1. AKTUALNOŚCI - strona 1
  2. ZEBRANIA - strona 1

Siedziba
Czasopisma


Handel


Stowarzyszenia PFO


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015. Zaprojektowane przez Mateusza Zygadło
Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.